Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2023-05-27 22:40:35

Kılıçdaroğlu'dan yeni video:" Vatanını seven sandığa gelsin"

Millet İttifakı 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medyada paylaştığı animasyon videosuyla herkesi oy kullanmak için sandığa davet etti. Film Mustafa Kemal Atatürk’ün Meclis’te yaptığı bir konuşmayla başlıyor.

Animasyon filmin giriş kısmında, “Yüzyıl içinde iktidar sahibi olanlar gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Millet, fakr-u zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evladı! İşte bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur” sözleri yer alıyor.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun görüntüleriyle devam eden animasyon, “Unutma! Umudunu kırmak ve seni istikbalinden vazgeçirmek isteyen düşmanlar ilelebet mevcut olacaktır. Senin vazifen korkuyu cesarete, gafleti adalete, nefreti sevgiye dönüştürmek olmalıdır. Şayet bir gün çaresiz kalırsan bir kurtarıcı bekleme, kurtarıcı sen ol. O yüzden ayağa kalk Türkiye’m! Omuz omuza sandığa koş! Sadece bir adım kaldı. Mutlaka ama mutlaka kazanacağız” sözleriyle sona eriyor.

,Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2023 akdeniznews.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.